Po - Pa 8.00 - 17.00
Neděle ZAVŘENO
+420 601 093 003
info@caravanyzlin.cz

Dotazy

Zde si prohlédněte nejčastější odpovědi na dotazy našich klientů.

Přebrání či vrácení vozidla

Vozidlo vám předáváme vždy čisté a zkontrolováné po posledním nájemci. Vůz předáváme u nás ve Zlíně, nebo na trase Brno a Olomouc přistavíme na předem domluvené místo za předem sjednaný poplatek. Při převzetí vás poučíme jak vozidlo správně používat cca 30 - 60min. Při předání je nutné předložit platný občanský a řidičský průkaz. Vůz lze převzít nejdříve v 9 hod ráno a vrací do 18 hod odpoledne. Při vrácení vozu se provádí kontrola stavu vozidla.

Spotřebiče ve voze

Lednice funguje na plyn, při zapojení do sítě, nebo při jízdě na auto baterii . Lednice je vybavena i mrazícím boxem. Lednice více chladí když jste připojeni do sitě. Vařič funguje jen na plyn. Vařič má tři plotýnky. Topení , klimatizace a ohřev vody funguje na plyn, nebo při zapojení do sítě.

Co je zakázáno při jízdě?

Vozy jsou vybaveny bezpečnostním pásem, tedy při jízdě všichni cestující sedí připoutáni na sedadlech. Je zakázáno chodit za jízdy po voze, nebo odpočívat na posteli. Před jízdou je nutno z bezpečnostních důvodů zavřít plynovou láhev. Všechna boční a střešní okna musí být úplně zavřena a zajištěna.

Kde a jak nocovat?

Nocování na osamacených místech nedoporučujeme! Můžou vás překvapit nezvaní hosté. Doporučujeme kempy nebo místa jako parkoviště někde na veřejnosti. Na dálnici je dobré zůstat na čerpacích stanicích, ale pouze jen jednu noc, pak musíte pokračovat dále.

Plyn, elektřina a voda

Ve voze naleznete dvě plné plynové lahve, jedna z nich už je napojená do okruhu. Ve voze jsou dvě baterie, jedna je klasická auto baterie a druhá je pro obytnou část vozu, ta se dá dobíjet kabelem do sítě. Vůz lze mít také připojen do sítě kabelem. Ve voze je 110.litrová nádrž vody pro koupání ve sprše, splachování WC a na mytí nádobí ve dřezu. Pro dočerpání vody je ve voze hadice.

Jak je vůz vybaven?

Vůz je vybaven kompletním kempingovým nábytkem pro 4 osoby, nosičem na kola, kompletním jídelním servisem pro 4 osoby vč. nádobí na vaření a příborů, markýzou o délce 4 m, hadicí na napouštění vody, el, připojovacím kabelem a na přání i navigací.

Platíme nějaké poplatky navíc za zapůjčení?

Platíte jen pronájem vozidla a denní poplatek 100,- Kč za chemii do WC, speciální toaletní papír a plyn.

Může se odpadní voda vypouštět kdekoliv?

NE! Znečištěna mýdlem či jarem voda z umyvadel, dřezu a sprchy odtéká do odpadní nádrže, která má také 100 l. Proto její vypuštění je nejlepší v kempu nebo na místech k tomu určených. Pokud taková možnost není, zastavte např. na parkovišti benzínové pumpy, otevřete nádrž nad kanálem, vypusťte jí a odjeďte. Určitě nevypouštějte blízko jakéhokoliv obydlí. I když se nejedná o nebezpečný odpad, místní lidé to vnímají negativně. Pokud teplota klesá pod bod mrazu, tak je nutné vůz stále temperovat, minimum 6-8 °C jinak voda zamrzne.

Adresa

Zlín, Brno, Olomouc

Telefon

+420 601 093 003

Email

info@caravanyzlin.cz