Po - Pa 8.00 - 17.00
Neděle ZAVŘENO
+420 601 093 003
info@caravanyzlin.cz

Všeobecné podmínky

Zde si prohlédněte naše podmínky.

Je potřeba splnit tyto podmínky:

Minimální věk 22 let, řidičský průkaz skupiny B a dva roky řidičské praxe, předložení platného řidičského průkazu, občanského průkazu nebo cestovního pasu. Nájemcem je fyzická osoba, u firem je smluvně vždy vázán řidič jako osoba fyzická. Vůz smí nájemce řídit pouze sám, nebo spolucestující uvedeny v nájemní smlouvě, použije-li k řízení někoho jiného, odpovídá za způsobené škody nájemce.

Převzetí a vracení vozidla

Vůz se přebírá ve stavu čistém, stejně tak se i vrací. Nádrž pohonných hmot nájemce vrací ve stejném stavu jako při převzetí. Plyn a vodu nájemce před vracením nedoplňuje. Odpadní nádrž z WC je nájemce povinen před vracením vozu vyprázdnit, v opačném případě účtujeme 500 Kč za vyprázdnění. Nájemce nesmí na pronajímatele spěchat při školení (při převzetí vozu) či při kontrole u vracení vozu (převzetí = cca 30–40 min., vracení 15 min.). Vůz

Platební podmínky

Po rezervaci obdrží nájemce zálohovou fakturu. Aby rezervace byla platná, požadujeme po nájemci zaplacení 30 % zálohy z celkového nájemného dle platného ceníku jako blokaci termínu. Doplatek celkového nájemného se platí nejpozději 14 dní před převzetím vozu na základě pronajímatelem vystavené a zaslané faktury nájemci. Nájemce v den převzetí také skládá vratnou zálohu 15.000 Kč na pokrytí možných škod jím způsobených. Výše nájemného se sjednává dle ceníku.

Sankce

Nájemce prohlašuje a podpisem smlouvy potvrzuje, že má platné řidičské oprávnění skupiny B, je mu 22 a více let, jeho řidičský průkaz je již nejméně dva roky platný. Při neuklizeném interiéru účtujeme poplatek 1.000 Kč. Při extrémním znečištění, a to i u exteriéru vozu (olej, bláto, barva, asfalt, moč, alkohol, písek, lepidlo atd.) účtujeme pokutu 5.000 Kč.

Storno poplatky

Při stornování 30 dní před termínem zapůjčení platí nájemce storno poplatek ve výši 100 % ze zálohy, 60-31 dní před termínem zapůjčení 80 % ze zálohy, Při předčasném ukončení pronájmu se nájemné nevrací.

Havárie a poruchy

Nájemce je povinen ihned ohlásit jakoukoliv škodu na voze telefonicky přímo pronajímateli. Při každé nehodě či neoprávněném vniknutí je nájemce povinen volat policii a požadovat od ní potvrzení o zápisu události. V případě nehody je vždy nutné získat identifikační údaje druhého poškozeného. Všechny naše vozy jsou vybaveny kartou asistenční služby ÚAMK, nájemce telefonicky zavolá na tuto službu a vyčká jejich pokynů.

Adresa

Zlín, Brno, Olomouc

Telefon

+420 601 093 003

Email

info@caravanyzlin.cz